Největší génius planety dostal pozvánku do slavné britské talkshow Jonathana Rosse, kde měl zazpívat a poté samozřejmě jako v každé talkshow promluvit s moderátorem nejen o svém singlu Only One.

Jenže to by se normálně stalo s normálním hostem, ale pozvete-li si Káněho, dopadne to přesně takhle. Debilně. Trapně. Uboze. Směšně. Neuvěřitelně.

Káně totiž zpíval svou novou píseň a během ní se začal zničehonic válet ve studiu po zemi. Což ještě chápeme, my bychom se při jeho zpěvu taky složili do kómatu. Ale pak se odmítal drahnou chvíli zvednout a nakonec, když se uráčil postavit se zpátky na nohy, odmítl povídat si s moderátorem, dokonce si nešel sednout ani za dalšími hvězdami do připraveného zeleného salónku, kde normálně jinak všichni spolu sedávají a baví se mezi sebou, než na ně přijde řada!

Samozřejmě jeho extempore nezůstalo bez odezvy a lidi ze show to hned vyklopili: „Bylo to hodně bizarní. Kanye řekl, že se nebude s nikým bavit, pak se začal válet po zemi a nakonec odmítl interview s moderátorem. Což bychom ještě chápali, ale když je v talkshow, tak je to dost zvláštní.“

Ne, není to zvláštní. Tenhle člověk je prostě dement.