Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jaký je osud prezidentského pejska Darcyho? Jiří Ovčáček uklidnil národ, chodí ho drbat za ušima

Vše je v pořádku, Darcy žije!
Zdroj: RINGIER AXEL SPRINGER Martin Přibyl / CNC / Profimedia
Krátce po zvolení Miloše Zemana prezidentem si společně se svou milovanou manželkou Ivanou a dcerou Kateřinou pořídili štěně zlatého retrívra, které dostalo jméno Darcy. Čtyřnohý mazlíček žil s prezidentským párem na Pražském hradě, ale po několika měsících jako by se po něm slehla zem.

Miloš Zeman často informoval o své rodině, ale o Darcym nepadlo ani slovo. Až to začalo být podezřelé. Dokonce se objevily spekulace o tom, zda je prezidentský „hlídač“ ještě mezi živými.

Redakci eXtra.cz to nedalo a s dotazem na Darcyho osud jsme se obrátili na mluvčího prezidentské kanceláře Jiřího Ovčáčka, který naštěstí veškeré negativní spekulace vyvrátil. „Dobrý den, Darcy se má výborně. Je o něj vzorně pečováno panem prezidentem a jeho paní. Nedávno jsem Darcyho v Lánech podrbal mezi ušima,“ napsal nám v textové zprávě Jiří Ovčáček.

Je tak jasné, že na Hradě je o pejska, který dlouhé měsíce nebyl vidět, skvěle postaráno a každý den má přichystanou od paní Ivany nebo jejího manžela Miloše plnou misku chutných granulí. Prezidentskému páru přičtěme k dobru také to, že dbá o soukromí svého psího společníka, do kterého není veřejností a médii zasahováno, a on si tak může užívat bezstarostný psí život.

Související články

Další články