Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jaký je osud jedné z nejslavnějších účastnic brněnského AZ-kvízu? Takhle teď žije paní Marcela, známá jako pěstební dělnice!

Paní Marcela Niklová je dáma, která se proslavila v brněnském AZ-kvízu se svým neobvyklým povoláním pěstební dělnice. Svým působením vzbudila mezi diváky velkou vlnu senzace a dala námět k mnohým internetovým parodiím. Jak jde ale vidět, životem zkušenou ženu z Rokytnice v Orlických horách to ani v nejmenším nerozhodilo a i nadále si žije šťastným životem mezi výsadbou malých stromečků.

„Byla tam výborná atmosféra jako doma. Jako bychom se znali už roky!“ zavzpomínala dobrosrdečná paní Marcela na své proslulé mnohonásobné účinkování před kamerami v jihomoravské metropoli. Zároveň můžeme i spatřit tvůrce této legendy našich obrazovek, kteří obyčejně sedí za studiovými kulisami – tam se obyčejný člověk podívá jen stěží. Video, kde je odhaleno mnoho z fungování nestora brněnské televizní tvorby, sledujte dnes pouze na eXtra.cz!

Související články

Další články