Mezitím co Jakub loví kapry na rybnících po Česku, Eliška spřádá plány, jak svého vyvoleného chytit do manželské sítě. Alespoň podle posledních snímků, na kterých se kráska objevila, tak lze usuzovat. A zabalit pruty, protřít oči a mazat za svou princeznou – větší náznak totiž už nejspíš nedostane – by Jakub Vágner měl co nejrychleji.

S někdejší Českou Miss to rybář táhne téměř rok a Eliška je ve věku, kdy ji začíná svrbět celé tělo touhou po rodinném životě. Jenže Jakub zatím se svatbou otálí a raději se válí u vody. Nepožádal Elišku ani o ruku a zdá se, že zvolil vyčkávací strategii. „Jakub se soustředí na svou kariéru a nejspíš si přání Elišky uvědomuje, ale před svatbou kličkuje jak zajíc na poli,“ řekl nám člověk blízký Vágnerovi, pro kterého je prioritní Evropský šampionát spojený s dětským dnem rybářských slavností, který se koná 3. června.

Vypadá to, že Eliška si bude muset na velkolepou veselku ještě počkat. Otázkou je, zda si váhající Jakub brzy nebude muset počkat na novou holku, až Elišku přestanou svatební náznaky bavit a uchýlí se do náruče menšího dobrodruha