Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jakube, ty ji snad zabiješ! Co všechno si musela nenamalovaná Eliška Bučková vytrpět v Mongolsku?

Co to ten Jakub s Eliškou dělá?
+ Další 4 fotografie
Eliška Bučková nemůže být po boku Jakuba Vágnera žádná barbína. Nejznámější český rybář ji bere do všech koutů světa, ale pětihvězdičkové resorty nečekejte. Elišku nečeká žádný odpočinek, ale náročné expedice, kde může zapomenout na večerní šaty a šminky. Jednou z takových byla i ta do Mongolska.

„Expedice do Mongolska byla extrémně náročná. Po 130km cestě na koních přes hory a rozvodněné potoky nás překvapila studená fronta. Vzbudili jsme se ve stanu a venku –10 a po kolena sněhu. Následující dny už jen mrzlo. Bylo mi zoufale. Nebýt toho, že se mnou byl Jakub, sedím tam někde na pařezu a bulím ještě teď,“ svěřila se modelka na svém Instagramu. Přitom je úplně jasné, že bez Jakuba by do takové země nikdy nejela!

Pak se situace zlepšila. „Naštěstí nás v tom sluníčko nenechalo a při posledních dvou dnech těžkého raftování nás zase hezky hřálo! Všichni jsme přežili a těšíme se domů!“

Eliška (27) spala ve stanu, vzdálenosti překonávala na koňském hřbetě, místo lodiček nosila holiny a šusťákovku nosí častěji než svůj kožíšek. Je vidět, že je do Jakuba opravdu hodně zamilovaná! Podle přátel si ji dokonce předělává k obrazu svému. O tom si můžete přečíst ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články