Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Jakube, přestaň si sedět na prutu! Eliška Bučková se chce vdávat a dělá kvůli tomu exhibici! Aby ti nakonec neutekla!

+ Dalších 27 fotografií
To vypadá, že už to bude hodně vážné! Modelka Eliška Bučková (27) si zkouší svatební šaty a vypadá to, že se svého rybáře Jakuba snaží zuby nehty dostat do chomoutu. Alespoň podle toho, co v poslední době kráska předvádí.

Bývalá Česká Miss dospěla nejspíš k rozhodnutí, že se bude tak dlouho předvádět ve svatebních šatech, až to nakonec její milovaný dobrodruh pochopí. Naposledy se Eliška předvedla několikrát na snímcích ve svatebních šatech, teď svůj záměr posunula dále – natočila video ve svatební róbě.

S Jakubem randí necelý rok, bydlí spolu a evidentně našla muže svých snů. No jo, ale co s tím, když Jakub s veselkou otálí a raději se věnuje chytání ryb? „O ruku mě ještě nepožádal, ale věřím, že k tomu v budoucnu dojde,“ doufá Eliška, která se na svůj velký den poctivě připravuje.

„Fotila jsem pro Souboj nevěst a oblékla šaty od návrhářky Aničky Svobodové, jsou nádherné. Šaty jsou šité pro carevnu, protože tématem svateb je letos Tisíc a jedna noc,“ vysvětlila Eliška.

Modelka se svým milovníkem kaprů letos plánuje dovolenou v Amazonii, a tak je možné, že právě v pralese se dočká vytouženého – tedy že Jakub poklekne a požádá svou princeznu o ruku.

Související články

Další články