Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jakube, měl by sis tu Elišku lépe hlídat: Bučková pár dní po VYSTAVOVÁNÍ DEKOLTU načapána ve společnosti POLONAHÝCH MUŽŮ!

Eliško, ty si koleduješ.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Eliška si tak trochu hraje s ohněm, nebo spíš s rybářskými sítěmi? Bučková pár dní po tom, co vystavovala svá prsa na jedné z pražských společenských akcí, opět svého Jakuba pozlobila. Tentokrát se objevila ve společnosti polonahých mužů!

Jen jestli si Eliška Bučková (27) svým chováním nezadělala na velký problém. O jejím partnerovi Jakubu Vágnerovi (34) se ví, že si ji hlídá jako oko v hlavě a od rybníka ji pouští spíše sporadicky a velmi nerad.

Nedávno se česká modelka objevila ve společnosti ve velmi odhaleném outfitu a přiznala, že ji takhle z domu Kuba opravdu jít neviděl. Krátce nato mu zahrála na nervy ještě více. Na sociálních sítích se totiž pochlubila fotografií, kde je ve společnosti několika takřka nahých mužů.

Aby toho nebylo málo, tak Eliška ještě svého milého zaprovokovala prostřednictvím hashtagu “tobymelmujklu­kradost”. No jen aby to s ní nedopadlo špatně. Vágner by ji taky mohl smotat do rybářské sítě a z Katlova zase nějaký pátek nepustit.

To by samozřejmě byla škoda, protože Bučková je ozdobou všude, kde se jen objeví. Škoda jen, že je pod tak obrovským vlivem svého přítele…

Související články

Další články