Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Jakube, Agáta už se NECHÁVÁ OKUKOVAT jinými! Takhle se vystavila v plavkách

+ Dalších 35 fotografií
galerie
Jen co se aklimatizovala v Izraeli, kde má být celý měsíc, aby se srovnala po kolapsu na základě manželských neshod s manželem Jakubem Prachařem (35), už se Agáta Prachařová (34) začala vystavovat. Je to snad od ní nenápadný náznak toho, že manželství je fakt u konce a hledá nového maníka?

„První lekce,“ napsala si Aguš na Instagram k fotce, na níž ukázala celou svou postavu. A nevypadá to věru špatně. Však jako bývalá modelka moc dobře ví, jak zapózovat, aby skryla případné nedostatky a prodala to, co je na ní nejlepší. Nedivili bychom se, kdyby už měla chat plný pikantních zpráv.

Prachařová (34), která přiznala, že manželství je před krachem, ukázala taky detail na tvář a hlavně půvabný dekolt.

Těžko říct, jestli tohle nemůže zafungovat i na samotného Jakuba (35), který podle všech indicií začal mít soužití s manželkou plné zuby a ze svého života ji momentálně vymazal.

Její fotky ale můžeme brát i jako takovou neoficiální seznamku pro případné další nápadníky. I kdyby to třeba neměla Agáta původně v plánu…

Mohlo by vás zajímat

Další články