Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jakuba už hodila za hlavu: Agáta Prachařová se poprvé pochlubila novým přítelem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
vztah
Manželství Jakuba Prachaře (36) a Agáty Prachařové (34) je definitivně minulostí. Zatímco Jakub už několik měsíců randí s modelkou Denisou Dvořákovou, Agáta se k přiznání nového vztahu odhodlala až v neděli. Na svém Facebooku se pochlubila přítelem Zdeňkem Turkem a nelze si nevšimnout, že je to skutečně fešák.

Už to vypadalo, že zatímco si bude po rozchodu Jakub Prachař užívat s topmodelkou Denisou Dvořákovou, jeho bývalá žena zůstane sama. Opak je však pravdou a v neděli se Agáta Prachařová na svém Facebooku pochlubila novým přítelem.

Zdeněk Turek, se kterým randí Agáta nyní, alespoň podle toho, co tvrdí na sociálních sítích, je podle dostupných informací jednatelem realitní společnosti a zároveň je to neuvěřitelný fešák. Agáta nezapře, že má slabost pro blonďáky s modrýma očima.

O tom, že má Agáta nový vztah a Jakuba už hodila za hlavu, svědčila minulý týden i fotka na jejím Instagramu. Na té sedí v autě a mužská ruka ji hladí po stehně. Ještě minulý týden se přitom dušovala, že o nikoho nestojí, vypadá to ale, že se rozhodla kápnout božskou. Na jejího nového milého se podívejte v galerii. Líbí se vám víc on, nebo Prachař?

Související články

Další články