Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jakub Zedníček (†27) si za svou smrt prý mohl sám: ZAVINIL DVĚ BOURAČKY!

Jakub Zedníček si za svou smrt prý mohl sám…
Zdroj: Koláž Extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Před necelým rokem zemřel herec Jakub Zedníček (†27), synovec známého komika a moderátora Pavla Zedníčka. Teď policie oznámila, co stálo za tragédií, ke které došlo na dálnici u Brna.

Ten příběh zná už snad každý. Zedníček na dálnici naboural do svodidel a poté z nepříliš pochopitelných důvodu vešel přímo do dráhy projíždějící dodávky. Neměl šanci přežít.

Kriminalisté teď po dlouhých deseti měsících vyhodnotili, že za tragickou smrt Jakuba Zedníčka mohou dvě osudové havárie. Obě dvě zavinil mladý herec!

„Všemu předcházela havárie osobního automobilu do svodidel, její viník nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla, pozemní komunikace, její kategorii a třídě,“ řekl pro Blesk.cz policejní komisař Bohumil Malášek.

Nikdy se ale nedozvíme, zda Zedníček byl v době nehody pod vlivem alkoholu nebo drog. Policie toto sdělit nemůže kvůli ochraně osobních důvodů.

Související články

Další články