Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Jakub vybuchl mezi osmi očima: Jen masturbovala a ležela v křížovkách

Dnešní Výměna manželek bude hodně vyhrocená. Během deseti dní ukáže náhradní maminka a manželka Petra, že jediné, co umí, je nanejvýš sprostě nadávat. Mezi osmi očima to vygraduje a nezodpovědné Petry se nezastane ani vlastní manžel.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Luky nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně se seznámíme s Evou (27), Kubou (27) a dcerou Kristýnou (7), kteří žijí v Ostravě.

Hlavní postavou tohoto dílu bude Petra, která nejde pro ostré slovo daleko a hádky jí nejsou cizí. Po naprosto vyhrocených deseti dnech ji čeká „osm očí“. Během nich se na ni sesype obrovská dávka kritiky, jenomže tu Petra rozhodně nepřijme a začne kopat kolem sebe. Přidá se i její vlastní manžel, který je s jejich soužitím velmi nespokojený.

Petra totiž často zmizí a třeba tři dny o ní nikdo neví. Na to už nemá nervy ani její partner Mirek a při výměně názorů mezi osmi očima jen zděšeně poslouchá jejího náhradního manžela Kubu, u kterého Petra strávila deset dní.

A nutno podotknout, že Jakub rozhodně nešetří ostrými slovy. „Soužití s tvojí ženou lze nazvat jen dvěma slovy. Extrémní masakr,“ začal Jakub popisovat deset společných dní s Petrou, jejíž chování se naprosto vymyká normálu.

Do rozhovoru skočila i Jakubova partnerka Kristýna, která si s příšernou Petrou vyměnila role. „Já jsem ráno vstala a jako první jsem šla čistit tvůj koberec. A ty jsi nebyla schopna utřít loužičku po štěněti? To si děláš prdel, ne?“

Když dojde na vyříkávání mezi osmi očima, muži se většinou svých partnerek zastávají. Mezi Mirkem a Petrou však zavládlo ticho. Mirek si jen potvrdil, jak je Petra k ničemu. Tak uvidíme, jestli tenhle vztah potrvá i nadále.

Související články

Další články