Jakub Voráček je potřetí tátou! Narození dcery dlouho tajil
Hokejista Jakub Voráček prožívá šťastné chvíle. Se svou partnerkou Markétou totiž přivítal na svět miminko! Útočník Philadelphie Flyers tak slaví hattrick, jelikož jde o jeho třetího potomka.
Jakubu Voráčkovi se v poslední době v NHL nedaří tak, jak by si nejspíš představoval. Jeho tým je zatím na nepostupových pozicích do playoff a samotnému ryšavému útočníkovi to do brány příliš nepadá. Doma to je ale jiná pohoda.
Voráček totiž podle informací Blesku přivítal do rodiny svého třetího potomka. Po dvou klucích tak hokejista poprvé oslavil narození holčičky. S jejím jménem se ale zatím rodina nesvěřila.
Ryšavý útočník má z prvního vztahu s Američankou Nicole čtyřletého syna Kubu. Druhého klučinu Matěje (1) hokejistovi porodila už partnerka Markéta. S ní si nyní užívá i výchovu malé dcerky, která podle Blesku přišla na svět už začátkem roku. Rodina ale vše dobře tajila.
Každopádně ale nehrozí, že by Voras spěchal z mistrovství světa k porodu, jako tomu bylo v roce 2019. Utočník Philadelphie si zahraje na prestižním turnaji nejspíš i letos. Jeho klubu se totiž v NHL moc nedaří a nejspíš se nedostane do vyřazovací části.
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Jakub Voráček se drsně obul do fanynky Kanady. Ta se vysmívala českému hokejistovi, kterému hrozilo zranění

Nejtěžší rozhodnutí oslavence Jakuba Voráčka: Pro krásnou Markétu opustil partnerku s malým synkem. Nešlo to jinak, přiznal

Dojemná slova Jakuba Voráčka o nemocné sestře. Trpí roztroušenou sklerózou, ale není žádná fňukna, říká hokejista

Hvězdní komentátoři MS Voráček a Záruba: Kolaps, zdravotní problémy a nezbytné žabky

Jakub Voráček a jeho tah noční Prahou: Fotka nad ránem s metařem a rozlučka se svobodou

Už můžu? Jakub Voráček originálně ohlásil vstup na Instagram. Cítím se slavnější, než když jsem hrál, směje se

Voráček se na finále šampionátu vrací za mikrofon. Záruba navíc oznámil legendárního hosta do studia

Roberte, už můžu? Netrpělivý Voráček natěšeně prosil Zárubu o povolení k výbuchu emocí. Jeho hlášky opět baví diváky

"Teď musíme čtyři minuty Švýcary zmáčknout a upéct je." Jakub Voráček baví hokejové fanoušky svými hláškami
Další články












