Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jakub Vágner prožívá těžké Vánoce. Zemřel mu dlouholetý chlupatý kamarád Charlie

Jakub Vágner prožívá těžké Vánoce. Zemřel mu dlouholetý chlupatý kamarád Charlie
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Smrt pejska
Ačkoliv Vánoce bývají dobou radosti, čtvrtá adventní neděle nepřinesla Jukubu Vágnerovi (38) nic hezkého. Slavný rybář se totiž musel po více než dvou desetiletích rozloučit se svým věrným psím kamarádem Charliem. Jorkšír Vágnera doprovázel na řadě rybářských cest a byl mu tichým společníkem na odlehlých místech, kam se společně vydávali na lov. Zdrcený Vágner se s Charliem rozloučil přes emotivní video, které umístil na sociální sítě.

Fanoušci Jakuba Vágnera jsou zvyklí, že úspěšný rybář sdílí na sociálních sítích videa a fotky, na kterých je vysmátý a vždy s dobrou náladou. Tentokrát ale Vágner šokoval, když se objevil v jednom ze svých příspěvků naprosto zdrcený. Seděl na gauči, z očí se mu tekly slzy a v rukách svíral zabalené tělo.

Byl to pes rybář

To patřilo jeho dlouholetému kamarádovi Charliemu, malému jorkšírovi, který byl Vágnerovi společníkem na mnoha cestách. Pejsek se dožil neuvěřitelných více než dvaceti let. "Je to asi jedna z nejtěžších chvil v mém životě," svěřil se rybář svým fanouškům na Facebooku.

Poprvé spolu byli na rybách před dvaceti lety v Tovačově, kde Vágner chytal sumce. "Už tehdy bylo jasné, že to bude pes rybář. Když zazvonila rolnička při záběru, stál u prutu a štěkal," vzpomínal Vágner na časy ještě předtím, než spolu procestovali celou Evropu.

Přežil uštknutí

Vágner pak pokračoval ve vzpomínkách i na těžké chvíle, kterými spolu s Charliem prošli. Pejsek přežil ušktnutí zmije, pokousání pitbullem i vlkem. "Byl to bojovník a nikdy se nevzdal," popisoval Charlieho povahu zdrcený Vágner.

"Byl to ten největší kámoš, kterého jsem kdy měl. Ten nejlepší parťak a nejlepší rybář. Přes dvě desetiletí mi dělal radost a dnes mi položil svou hlavičku do mého náručí," říkal slavný rybář se slzami v očích a poprosil veřejnost, aby uctila Charlieho památku.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy