Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jakub Vágner a Claudia Darga: Ukázali fotky ze svatby a prozradili, kam jedou na líbánky

Svatební foto novomanželů Vágnerových.
Zdroj: foto Petr Gebauer/se souhlasem Jakuba Vágnera
+ Další 2 fotografie
Šťastní novomanželé

Slavný rybář Jakub Vágner (39), který proslul nejen v našem českém rybníčku, se čerstvě oženil se svou přítelkyní s německými kořeny Claudií Darga (29). Novomanželé, kteří sdílejí svou lásku k rybám a vodě, se už jistě těší na společně strávené chvíle na romantických líbánkách.

Svatba Jakuba Vágnera s krásnou rybářkou Claudií Darga byla určena pouze pro rodinu a nejbližší přátele. Obřad se odehrál jak jinak než u vody, přímo na Vltavě, kde si milenci řekli své „ano“. Po samotném obřadu samozřejmě nechybělo ani dodržení svatebních zvyků. Ty se nesly v duchu českých i německých tradic. Podle zdroje Extra.cz došlo na tradiční rozbíjení talíře i krájení svatebního dortu jedním nožem. Jediný, kdo z početné Vágnerovy rodiny na veselce chyběl, byl nejstarší ze sourozenců Vágnerových Karel s manželkou, modelkou Simonou Krainovou.

Kde stráví líbánky?

Novomanželé se samozřejmě chystají i na svatební cestu. Pokud ovšem čekáte, že zamilovaní nadšenci do rybaření odletí někam do teplých krajů nasávat romantiku exotických zemí, budete zklamáni. Jakub s Claudií totiž neodjedou nikam daleko. Plánují své líbánky strávit na jezeře Katlov ve Středočeském kraji. Podle zdroje Extra.cz patří právě tato oblíbená rybářská destinace mezi nejmilovanější místa obou novomanželů. Ačkoli český Jakub a německá Claudia spolu zásadně mluví anglicky, předpokládáme, že během romantických chvilek nebudou mít na nějaké povídání čas.

Související články

Další články