Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jakub Štáfek zpátky v kleci: V Oktagonu se utká s Gáborem Borárosem

Jakub Štáfek zpátky v kleci: V Oktagonu se utká s Gáborem Borárosem
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
oktagon

A je to dané! Herce Jakuba Štáfka (31) čeká další zápas v organizaci Oktagon, v boxu se mu postaví slovenská hvězda, MMA zápasník Gábor Boráros (28). "Je to pro mě další milník a vystoupení z mé komfortní zóny, což mám rád," uvedl namotivovaný Štáfek.

Herec Jakub Štáfek se stal hvězdou po vítězství v Oktagonu 15 nad Petrem Benkem, kterého knokautoval. Nyní majitelé a promotéři organizace Oktagon Ondřej Novotný a Pavol Neruda oznámili, že ho čeká další zápas, a to se slovenskou MMA "bestií" Gáborem Borárosem, který by se měl uskutečnit v listopadu.

"Gábor vs. Štáfek v boxu na turnaji OKTAGON UNDERGROUND! A je to oficiální," stojí na sociálních sítích Oktagonu, kde již nyní fanoušci tipují, kdo se stane vítězem.

Je to pro mě další milník a vystoupení z mé komfortní zóny

Jakub Štáfek o zápase s Gáborem uvedl: "Ten zápas visel ve vzduchu už nějakou dobu, bylo to ještě v době před koronavirovou pandemií, ke kterému však z určitých důvodů nedošlo, také jsem se na to nehnal. Chtěl jsem poměřit své síly s frajerem, kterého respektuji a na MMA scéně toho odvedl dost, je to pro mě další milník a vystoupení z mé komfortní zóny, což mám rád," řekl na tiskové konferenci OKTAGON TIME Štáfek, kterému se postaví zkušený MMA bijec Gábor Boráros, jenž dá do přípravy vše.

"Zápas v boxu je dobrý nápad, sám jsem nad tím dlouho přemýšlel, a ač jsem zápas v boxu nikdy neměl, určitě se na něj pořádně připravím a pojedu bomby," dodal Boráros, který Štáfka nejprve nepoznal, ale byl mu povědomý.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy