Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jakub Štáfek si polepšil, myslí si lidé: Fádní Moniku Timkovou nahradila živelná zrzečka

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
nová láska
Jakub Štáfek (29), kterého lidé znají především díky seriálu Ulice a Specialisté, o krásné ženy po svém boku nemá nouzi. Pravdou je, že herec si své soukromí střeží a málokdy se rozpovídá na téma svých přítelkyň. Poslední dlouhodobou známostí herce byla divadelní herečka Monika Timková (29), se kterou Štáfek randil tři roky. Nyní se ale začal objevovat po boku neznámé půvabné zrzečky, která rozhodně u lidí boduje více.

1. Monika Timková – velká láska s hořkým koncem

Půvabná Monika Timková byla přítelkyní Jakuba Štáfka tři roky. Na veřejnosti se společně objevovali jenom sporadicky a soukromí si oba dva bedlivě střežili. Ještě v roce 2016 vedle sebe zamilovaně vrkali a vypadalo to dost vážně.

Když už se pár společně ukázal na veřejné akci, tak se Monika od Jakuba nehnula ani na krok a všem přítomným dámám dala jasně najevo, že tenhle fešák patří jenom jí.

Jenomže už o rok později v roce 2017 se nad zamilovaným párem začaly stahovat mračna. Jakub Štáfek se tehdy objevil v soutěži Pevnost Boyard po boku Agáty Hanychové a vrabci na střeše si začali cvrlikat o jejich menším románku.

Jakub Štáfek pak do redakce eXtra.cz vzkázal, že je to absolutní nesmysl a s Agátou nic nemá. Monice ale vysvětlení evidentně nestačilo a svému partnerovi nevěřila.

„Monice se donesly zvláštní informace z více stran, a tak Kubu podrobila výslechu. Poté měla prásknout do stolu a říct, že chce od něj odejít,“ uvedl Štáfkův kamarád pro web expres.cz. A tak Jakub Štáfek dostal kopačky.

2. Zrzavá neznámá boduje na všech frontách

Už dlouhou dobu se spekulovalo, že herec není sám a má přítelkyni. Jakub Štáfek se ale na toto téma odmítal bavit a identitu nové lásky skrýval. „Já bych se tím normálně netajil, ale nechci, aby ji někdo otravoval. Já si tohle soukromí kvůli tomu hrozně hlídám. Je mi jasný, že jednou mě někdo asi nafotí, ale necítím, že bych o své přítelkyni chtěl lidem vyprávět. Jsem šťastný, je mi skvěle s mou partnerkou a to je asi celé. Do showbyznysu a podobných věcí ji zkrátka nechci tahat,“ řekl Jakub eXtra.cz, po svém slavné vítězství v MMA. Nyní se ale ukázalo, že je nejvyšší čas svou půvabnou přítelkyni veřejnosti představit.

S krásnou zrzečkou Jakub vyrazil na premiéru nového filmu Případ mrtvého nebožtíka. Po premiéře si skočili na pivo a neudělali bez sebe krok. Jakub se usmíval od ucha k uchu a jejich něžnosti nebraly konce.

Lidé se na sociálních sítích shodují, že krásná neznámá je mnohem sympatičtější a více se k Jakubovi hodí než Monika. „Nevypadá to, že by byla slečna nějaká celebrita, ale spíš úplně normální holka. A třeba právě tohle udělá Štáfka šťastného,“ píší lidé na sociálních sítích.

„Je mi mnohem sympatičtější a více mě baví než předchozí přítelkyně herce,“ podotýká další komentující. A co myslíte vy? Která z dam se vám líbí více?

Související články

Další články