Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jakub Štáfek si natřel na chleba Tomáše Řepku! I přesto se ve Vyšehradě Řepka objeví!

Tady si někdo koleduje…
+ Dalších 16 fotografií
Jakub Štáfek se pohybuje nad dosti tenkém ledě. Nejenom že se tulí k přítelkyni Tomáše Řepky. On ho taky za zády pomlouvá!

Lavi i seriál Vyšehrad jsou prý jen slabý odvar toho, co se ve skutečnosti ve fotbalu děje, tvrdí sám autor Jakub Štáfek. Odráží se v něm nejedna fotbalová superstar a diváky to zkrátka baví.

Není to tak dávno, co Jakub Štáfek o jednom z fotbalistů (doopravdy jich bylo více) mluvil dost nelichotivě. Tím konkrétním bývalým hvězdným fotbalistou je Tomáš Řepka (43). Ten tento týden si v seriálu Vyšehrad zahrál epizodní roličku a nezapomněl s sebou vzít svou přítelkyni Kateřinu Kristelovou (37). Ta se na svých sociálních sítích pochlubila tím, jak je nadšená, že její nový kluk se v legendárním seriálu objeví.

“Mám dva oblíbený fotbalisty. Mýho kluka a Laviho,” nadšeně sdílela společnou fotku s Lavim Kateřina…

Nicméně není to tak dávno, co se Jakub Štáfek do Tomáše Řepky tak trochu navezl. V rozhovoru pro DVTV měl odpovídat jednoslovně na různá jména a hesla. Mezi jmény padlo také to Tomášovo a Jakub řekl pouze: “Vylízáno.”

Jak je vidět, Tomáš moc rozhovorů od Jakuba Štáfka asi nečetl, jinak by na takovou nabídku zřejmě nekývl…

Mohlo by vás zajímat

Další články