Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jakub Štáfek pro eXtra.cz před soubojem s Bestií: Máma a babička z mého rvaní nadšené nejsou, říká

+ Další 3 fotografie
rozhovor

Na premiéru filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce dorazil mimo jiné i jeden z hlavních představitelů Jakub Štáfek (31). V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak se připravuje na boxerský zápas se slovenským rváčem Gáborem "Beast" Borárosem (28), co na to říká jeho rodina a samozřejmě se nezapomněl zmínit o nové komedii, na kterou byste rozhodně měli jít do kina! 

V úterý proběhla slavnostní premiéra komediálního filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce, která podle reakcí lidí v sále obstála na výbornou.

Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň ne úplně úspěšní youtubeři, kteří se sice svezli na vlně novodobého trendu, ale chtěli by se posunout někam dál, což se jim úplně nedaří.

Komedie Shoky & Morthy je vlastně parodie na současný svět youtuberů a jejich tvorbu. "Co se týče youtuberů, tak jsem samozřejmě nějaké věci zaregistroval, ale jestli někoho sleduju, tak to rozhodně ne," řekl herec Jakub Štáfek eXtra.cz.

"Myslím si, že by na film mohlo přijít klidně i starší publikum třeba jen proto, aby viděli, ke komu jejich vnoučata mohou vzhlížet, což je svým způsobem trošku bizár. Aby viděli, čím ti dnešní mladí žijí a že je až tolik nezajímají sportovní aktivity nebo obecně dětské věci, které známe my, ale že jsou permanentně na těch mobilech, což je problém," pokračuje Štáfek.

Kromě práce před kamerou a za kamerou Jakuba čeká boxerský zápas se slovenským bijcem Gáborem Borárosem.

Jakub Štáfek: Snoubenka drží pěsti, máma a babička nadšené nejsou

Jakub Štáfek v souboji s Gáborem Borárosem nenasadí rukavice poprvé. Před třemi lety se postavil Štěpánu Vrbovi a vyhrál na body.

Daleko zajímavější byl ale MMA zápas v pražské O2 areně se Slovákem Peterem Benkem před dvěma lety, kdy předvedl fenomenální výkon.

"Doma snoubenka a dcera jsou nadšené. Samozřejmě máma a babička úplně už tak nadšené nejsou, ale chápou to a respektují," dodal Štáfek.Související články

Další články