Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jakub Štáfek poprvé se svou láskou na veřejnosti: Něžnosti s krásnou zrzkou nebraly konce

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
odhalení
Herec Jakub Štáfek (29) dlouho před veřejností tajil identitu své nové přítelkyně. Teď ale zřejmě uznal za vhodné, že už je ten správný čas ji vyvést do společnosti. Pro tento moment si vybral premiéru nového filmu Případ mrtvého nebožtíka. Herec si poté zašel s krásnou zrzkou na pivo a něžnosti nebraly konce.

Herec z kriminálky Specialisté Jakub Štáfek (29) šel s pravdou ven a veřejně přiznal lásku ke krásné zrzce. S tou si vyrazil na projekci nového filmu Případ mrtvého nebožtíka. Štáfek zářil štěstím a usmíval se jako zamilovaný puberťák.

Po projekci, na které si ke své přítelkyni sedl až na poslední chvíli, spolu šli milenci na pivo. Na baru neskrývali vzájemné dotyky a polibky. Posilnění pivem pak šli na procházku noční Prahou, kde si vypůjčili elektrokoloběžky a proháněli se dál ulicemi.

Dvojice září štěstím

Štáfek, který má za sebou i bouřlivější období, kdy střídal přítelkyně jako ponožky a dokonce údajně experimentoval s drogami, je v současné době šťastný jako blecha. Jelikož novou lásku dlouho tajil, rojily se spekulace, která z žen dokázala divokého herce zkrotit. Byl spojován dokonce i s neznámou kráskou, ze které se vyklubala Štáfkova sestra.

Před časem pro eXtra řekl, že nechce, aby jeho přítelkyni někdo otravoval a raději ji chce před zájmem věřenosti ochránit.

Podívejte se do galerie na fotografie zamilovaného Jakuba Štáfka a jeho krásné přítelkyně.

Mohlo by vás zajímat

Další články