Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jakub Štáfek míří poprvé do ringu! Tohle jsou jeho pocity předtím, než poteče krev

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
box
Jakub Štáfek (28), známý především jako Matěj ze seriálu Ulice, jde do boje! Dnes večer ho čeká profesionální boxerský zápas, který bude součástí programu galavečera v Lucerně. Své pocity jen chvíli před bojem nám svěřil ústy Vaška Matějovského, sám Jakub se teď totiž věnuje posledním přípravám.

Jakub Štáfek už jen počítá minuty do zápasu se Štěpánem Vrbou. Ten je sice mladý, zato velmi talentovaný zápasník. Jak se Jakub cítí s vědomím, že už za chvíli bude stát v ringu a čelit silnému soupeři?

Jak se Jakub na svůj první zápas připravoval?

Příprava byla v posledních dvou měsících hodně intenzivní. Zaměřil se na fyzičku, sílu a musel to skloubit s natáčením na dvou seriálech, lehké to rozhodně po časové stránce neměl, ale zvládl to skvěle.

Jak vidí výsledek?

Cítí se dobře, nechce dopředu hodnotit. Věří si a jde do ringu určitě sebevědomě. Jakub věří, že uspěje.

Jak se cítí na čtyři kola po třech minutách?

Během sparingů se připravoval na víc kol. Nechá tam více než maximum. Bude mít večer v Lucerně hodně kamarádů, kteří ho poženou dopředu

  • řekl exkluzivně eXtra.cz Vašek Matějovský kamarád a režisér dokumentu o přípravě na jeho první zápas, který v době rozhovoru byl se Štáfkem v boxerské šatně a oblíbeného herece omluvil s tím, že se soustředí na zápas a proto bude mluvit za něj.

Související články

Další články