Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař trávil Velikonoce se svojí rodinou Prachařů. Agátu nikdo NEPOZVAL!

Mariana Agátu nemůže ani cítit…
+ Dalších 27 fotografií
Sestra Jakuba Prachaře Mariana Prachařová slavila na Velikonoční pondělí 23. narozeniny. Na svou oslavu však manželku svého bratra Agátu Prachařovou nepozvala!

Narozeniny Mariana Prachařová (23) slavila v úzkém rodinném kruhu. S maminkou Danou Batulkovou a jejím přítelem Ondřejem Zajícem, bratrem Jakubem Prachařem (33) a také se svojí milovanou babičkou. Zlobivou Agátu Prachařovou (31) ale nikdo nepozval, což si Mariana výslovně přála.

„Family. Jsem za ni vděčná…“ komentovala svoji narozeninovou oslavu Mariana. Docela výsměch pro Agátu a její family.

Jak je vidět, pověst Agáty je v rodině Prachařů stále jedno velké tabu a Mariana ji nemůže ani cítit. Byla to právě ona, kdo se jí tenkrát naboural na Facebook a „odhalil“ její laškovaní s fotografem, se kterým je možná těhotná

Celé záležitosti nepomohla ani klasická prostořekost Veroniky Žilkové, která se opřela do Dany Batulkové tím, že nectí listovní tajemství a že tedy na Agátino tajemství s údajnou nevěrou přišla a vyzradila ho. Jestli se někdy takto rozhádané rodinné vztahy uklidní, je momentálně jen a jen ve hvězdách.

Mohlo by vás zajímat

Další články