Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jakub Prachař si uměl vybrat: O 13 let mladší Sara Sandeva má talent a exotické kořeny

Jakub Prachař si uměl vybrat: O 13 let mladší Sara Sandeva má talent a exotické kořeny
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Podle informací a snímků, jež vypluly na povrch, se ukázalo, že herec Jakub Prachař (37) a Sara Sandeva (24) tvoří pár. Půvabná Sandeva původem z Makedonie oslavila nedávno teprve 24. narozeniny, přesto už má za sebou slušnou řádku kariérních úspěchů. Podívejte se, jakou krásku si nyní Jakub Prachař hýčká po svém boku.

Seriál Dvojka na zabití, jenž dal dvojici dohromady i v reálném životě, není první společná pracovní příležitost, při které se herec Jakub Prachař a Sara Sandeva potkali. Poprvé to bylo v roce 2017, kdy společně natáčeli pohádku Čertoviny režiséra Zdeňka Trošky. "Se Sárou už jsme točili pohádku, kde jsme se letmo potkali, a myslím, že spolupráce je výborná. Je dobrá herečka a je chytrá, což je základ," prozradil Jakub Prachař během natáčení seriálu Dvojka na zabití, kde hrají parťáky.

"Jsem šťastná, že detektiva hraje Kuba, protože je důležité mít správného parťáka, když točíte denně několik obrazů," uvedla Sandeva, pro kterou je role detektivky první dospělá role. Přesto má za sebou již řadu úspěchů, kterým dopomohl i hereččin ojedinělý a jemně exotický půvab.

Hvězda Ulice i pohádek Zdeňka Trošky

Fanoušky si získala zejména v době, kdy byla hvězdou seriálu Ulice, kde ztvárňovala roli Skyler Van Ruyter. Dalo by se i říci, že je oblíbenkyní výše zmíněného režiséra Zdeňka Trošky, který Saru obsadil hned do tří filmových pohádek - Strašidla (2016), Čertoviny (2017) a Zakleté pírko (2020).

Nedávno Sara oficiálně oznámila, že se už podruhé rozešli s fotbalistou Václavem Černým, který hraje první ligu v Nizozemí. V minulosti ale randila třeba i se zpěvákem Adamem Mišíkem.

V galerii se podívejte, jakou nejen krásnou, ale také talentovanou herečku Jakub Prachař ulovil do svých sítí.Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy