Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jakub Prachař se hrdě fotil s Shopaholicadel: Sandeva ho sepsula a lidé zkritizovali

Jakub Prachař se hrdě fotil s Shopaholicadel: Od Sary Sandevy to pěkně schytal
Zdroj: Koláž eXtra/ Renata Bušková, Instagram Jakub Prachař
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
KRITIKA

Bizarní influencerce Shopaholicadel neodolal ani Jakub Prachař. Ten na svém Instagramu sdílel fotografii se svou krásnou přítelkyní Sárou Sandevou a v pozadí právě s Adélou Pulcovou. Herecký pár se netajil, že má ze setkaní spíše legraci. Mezitím influencerka brala situaci vážně a popsala ji jako nejlepší zážitek v životě. Fanoušci však ze snímku nadšení nejsou a pro změnu se kritiky dočkal Prachař. 

"A dnes se Sáře splnil sen. Není zač lásko," napsal herec Jakub Prachař k fotografii, kde se svou přítelkyní Sarou Sandevou pózují jako fanoušci s kontroverzní influencerkou Shopaholicadel a jejím přítelem. Páry se zřejmě potkaly v Praze na procházce a ze společného setkání se těšily vzájemně, ovšem každý trochu jinak. Zatímco Prachař měl ze situace velkou legraci, Adéla se pasovala na celebritu.

Kritika Prachaře

Sandeva se však v komentářích ozvala a sdílení fotografie se jí zřejmě - minimálně naoko - nelíbilo. "Počkej, až přijdu domů," napsala pod příspěvek. Herec na to zareagoval a pochopil, že jeho polovička má ke zveřejnění hvězdné chvíle na sociální sítě námitky. "Budu spát ve sklepě," odepsal Jakub.


Někteří Prachařovi fanoušci se však nad snímkem tolik nepobavili a herci vyčítají, že psychicky nemocné influencerce dává pocit výjimečnosti. "Já to celé okolo Adély nechápu. To se opravdu bavíte nad nemocnou osobou?" napsala fanynka. "Proč se tak ponižovat," napsala další. "Negramotná, ubohá, hloupá osoba, co se živí žebráním na TikToku. Fotit se s ní a zvyšovat o ní povědomí? No to snad ne," zhrozila se uživatelka Instagramu.

Rozhovor se ShopaholicAdel a jejím snoubencem


Slavný moment Shopaholicadel

Adéla však myslela, že ji pár sleduje a obdivuje její tvorbu. Kvůli psychickým potížím si influencerka neuvědomuje realitu v některých situacích, a tak brala fotografii jako poklonu. "Děkuju za ten nejlepší zážitek mého života, mám vás moc ráda, pokračujte ve své kariéře, jste skvělí úžasný herci," napsala ShopaholicAdel na své story. Influencerka je známá tím, že si z ní dělají legraci i slavné osobnosti, ovšem ona skutečnost bere tak, že je známá a oblíbená.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy