Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař rapidně PŘIBRAL! V novém českém filmu na diváky vyvalí pořádný PUPEK!

Jakub Prachař se nám docela zakulatil.
+ Další 4 fotografie
Do kin míří nový český film z prostředí nádherné Francie. Můžete se těšit na řadu herců, mezi nimiž je i Jakub Prachař, který se nám poněkud trošku víc zakulatil.

Léto sice pomalu končí, ale někteří mu nechtějí dát ještě poslední sbohem. Pokud se vám líbil film Padesátka v hlavní roli s Jakubem Prachařem, máte se na co těšit. Do kin totiž můžete od 15. září vyrazit na film Prázdniny v Provence, kde uvidíte Jakuba opět v hlavní roli.

Tentokrát se po Jakubově boku objeví jeho herečtí kolegové Vojta Kotek a Kryštof Hádek. Bude to takové poslední pomyslné ohlédnutí za létem. Celý film se natáčel právě v Provence, a tak se s posledními zbytky léta rozloučíte ve francouzském stylu.

Děj je docela jednoduchý. Trojice mladých kamarádů a zároveň členů hudební skupiny se ze dne na den sebere a uteče před svojí manažerkou právě do sluncem zalité Francie. Kluci se jen tak poflakují, hulí trávu, užívají si krásy Provence u tety jednoho z nich do doby, než se jim do toho přimotá nikdo jiný než ženská. Pak děj nabere pěkné obrátky.

Protože se film odehrává ještě v létě a navíc ve Francii, je jasné, že se dámské publikum může těšit na odhalená mužská těla. Ovšem nevíme, zda v tomto případě to je dobře. Jakub Prachař (32) se svlékne do půl těla. Za jiných okolností by davy dívek pištěly, ale on nám Jakub trochu víc přibral a narostl mu pěkný pupek. Už dávno to není ten hubený klučina, ale pořádný chlap s trošku větším panděrem.

Jakube, máme tě rádi, ale chtělo by to párkrát navštívit posilovnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články