Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař pod taktovkou Agáty! I přes obvinění z nevěry ji poslouchá na slovo!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 38 fotografií
Vypadá to, že manželská krize Prachařových se tak trochu uklidňuje. Jaký recept svému manželství Agáta Prachařová naordinovala?

S manželstvím Jakuba Prachaře (33) a Agáty Prachařové (32) to ještě před nedávnem vypadalo velmi špatně. Agáta byla dokonce obviňována z nevěry. Tohle všechno probíhalo v době, kdy Jakub natáčel na Slovensku a Agáta byla sama s Kryšpínem v Praze. Teď je ale už všechno jinak! Podle nejnovějších informací manželé denně pracují na tom, aby se obnovila ztracená důvěra v jejich vztahu.

Milenců měla Agáta údajně hned několik. Mezi nimi nechybí Dereck Hard, Jakub Štáfek nebo Jakub Valský. Agáta by možná na tato jména raději zapomněla, neboť je těhotná a chce mít už svatý klid.

V jednu chvíli byla bývalá modelka tak zoufalá, že pro jistotu vyhledala odbornou pomoc Ukázalo se nakonec, že v tom není sama. I Jakub nakonec svolil a šel dobrovolně do psychologické poradny.

„Šel tam pod podmínkou, že to Agáta neřekne veřejnosti,“ prozradil týdeníku Sedmička jeden z blízkých přátel tohoto hvězdného párečku. Zda psychologická poradna společně s narozením dalšího dítěte páru pomohou, to ukáže až čas…

Související články

Další články