Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař pálí mosty: Nejdřív kamarádi, pak pařba v kasínu! Co Agáta a DĚTI?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 42 fotografií
rozpad manželství
Manželskou krizí procházející Jakub Prachař (35) se vrátil ze své dovolené v Krkonoších kvůli kšeftu. Potom, co si sbalil kufry a opustil rodinný dům, se s batohem a sakem přes ruku vydal na uzavřenou party do kasína v OC na Černém Mostě. Zatím to spíše než na velké usmiřování vypadá na rozvod. Zvládnou tuhle krizi oba dva ustát?

Agáta Prachařová (33) a Jakub Prachař (35) prožívají největší krizi vztahu. Zatímco naposledy Jakub také pořádné vypěnil, ale nakonec vychladl a vzal Agátu na milost, tak tentokrát to vypadá mnohem vážněji.

O víkendu Agáta sdílela na sociálních sítích podivné zprávy o výročí a rozchodu a následně přidala textovku, ve které se píše o nevěře Jakuba a Diany Mórové, se kterou pracoval na projektu Česko Slovensko má talent.

Herec odjel nejdříve do Anglie, poté se vydal s kamarády na chatu a ve čtvrtek se konečně ukázal doma. Překvapením pro všechny bylo, když po necelých patnácti minutách vyšel ze společného domu s dvěma kufry a jedním batohem.

„Jakub přesně věděl, kdy nebude doma a nebude se se svojí ženou muset potkat,“ řekl Blesku zdroj z okolí Prachařové.

Jakub se následně ukázal na uzavřené party v kasínu na Černém Mostě. Agáta mezitím byla na další úplně jiné party. Tohle na usmiřování moc nevypadá. Znamená to snad definitivní konec? Dokážou to dát opět dohromady?

Související články

Další články