Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Jakub Prachař pálí mosty: Kdo je krásná Denisa, která po jeho boku nahradila Agátu

Jakub Prachař pálí mosty: Kdo je krásná Denisa, která po jeho boku nahradila Agátu
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
láska
Manželství Agáty a Jakuba Prachařových prochází hlubokou krizí a zjevně dospělo k definitivnímu konci. Jakub už se ani nesnaží tajit, že má za manželku náhradu. A tou je podle všeho úspěšná česká topmodelka Denisa Dvořáková (28).

Šestileté manželství Agáty a Jakuba Prachařových si prošlo mnoha drsnými zkouškami. Figurovaly v něm četné nevěry na obou stranách, vzešla z něj společná dcera Mia, byla to trochu horská dráha. Agáta údajně do poslední chvíle doufala, že se jí vztah podaří zachránit, podle všeho je teď ale všem nadějím konec.

Jakub se totiž rozhodl, že už nebude dál tajit svůj vztah s topmodelkou Denisou Dvořákovou. Krásná Denisa se poprvé objevila v záři reflektorů už v patnácti letech, kdy vyhrála prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look. Podařilo se jí to jako druhé Češce po Lindě Vojtové a v modelingu je velice úspěšná, předvádí pro nejznámější světové návrháře.

V Česku o ní bylo naposledy výrazněji slyšet loni touto dobou v souvislosti s jejím rozvodem se slovenským fotbalistou Martinem Hromkovičem, kterého si brala v roce 2015. Manžel jí utekl za švýcarskou tenistkou slovenského původu Belindou Benčičovou. Čas ukáže, jestli Jakubovi a Denise po rozpadech jejich manželství vykvete spokojený vztah.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy