Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař pálí mosty: Kdo je krásná Denisa, která po jeho boku nahradila Agátu

+ Dalších 20 fotografií
láska
Manželství Agáty a Jakuba Prachařových prochází hlubokou krizí a zjevně dospělo k definitivnímu konci. Jakub už se ani nesnaží tajit, že má za manželku náhradu. A tou je podle všeho úspěšná česká topmodelka Denisa Dvořáková (28).

Šestileté manželství Agáty a Jakuba Prachařových si prošlo mnoha drsnými zkouškami. Figurovaly v něm četné nevěry na obou stranách, vzešla z něj společná dcera Mia, byla to trochu horská dráha. Agáta údajně do poslední chvíle doufala, že se jí vztah podaří zachránit, podle všeho je teď ale všem nadějím konec.

Jakub se totiž rozhodl, že už nebude dál tajit svůj vztah s topmodelkou Denisou Dvořákovou. Krásná Denisa se poprvé objevila v záři reflektorů už v patnácti letech, kdy vyhrála prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look. Podařilo se jí to jako druhé Češce po Lindě Vojtové a v modelingu je velice úspěšná, předvádí pro nejznámější světové návrháře.

V Česku o ní bylo naposledy výrazněji slyšet loni touto dobou v souvislosti s jejím rozvodem se slovenským fotbalistou Martinem Hromkovičem, kterého si brala v roce 2015. Manžel jí utekl za švýcarskou tenistkou slovenského původu Belindou Benčičovou. Čas ukáže, jestli Jakubovi a Denise po rozpadech jejich manželství vykvete spokojený vztah.

Mohlo by vás zajímat

Další články