Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař končí ve Vyšehradu! Nemůže rozdýchat románek Agáty se Štáfkem?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 59 fotografií
Fanoušci Vyšehradu smutní. V seriálu totiž končí jejich oblíbená postava! Manažer Lavického Jakub Prachař (33) se rozhodl s natáčením seknout. Už se zřejmě dál nemůže dívat na někoho, kdo mu svedl ženu, a bude muset zaplatit tučnou pokutu.

Jakub Prachař (33) se rozhodl, že v "seriálu Vyšehrad":https://www.extra.cz/6-noci-plnych-sexu-a-dost-fotky-stafka-a-agaty-znamenaji-pro-jakuba-prachare-a-vysehrad-velky-problem skončí. Podle jeho blízkého kamaráda už "dál nemůže spolupracovat s "Jakubem Štáfkem":https://www.extra.cz/6-noci-plnych-sexu-a-dost-fotky-stafka-a-agaty-znamenaji-pro-jakuba-prachare-a-vysehrad-velky-problem, a tak musí zaplatit velkou pokutu":https://www.extra.cz/3-tatinkove-pro-agatu-ci-je-dite-ktere-prachar-nechce-vychovavat-fotbalista-lavi-ztraci-dech-favoritem-je-dereck-hard. S "informací přišel portál Expres.cz":https://www.expres.cz/jakub-prachar-vysehrad-0b9-/celebrity.aspx?c=A170402_120407_dx-celebrity_kp.

"Jakub se tak rozhodl, jelikož nechce spolupracovat se Štáfkem," uvedl blízký kamarád Prachaře, který se skoncovat s natáčením rozhodl na minutu. "Prý se nechce do ničeho nutit," dodal zdroj Expresu.

Na povrch totiž vypluly informace, že se měla Agáta právě se Štáfkem hodně sblížit a Prachařovi s ním byla nevěrná. I když se Jakub tvářil, že jsou se Štáfkem kamarádi a vše je jen velká lež, očividně mu to nedalo spát. Štáfek samozřejmě vše popřel a podle něj jsou to jen pomluvy

Jak se bude seriál bez Prachaře dál vyvíjet, je otázkou. Každopádně jeho odchod zahýbe s celým scénářem...

Související články

Další články