Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Jakub Prachař a Sara Sandeva tvoří pár: Jejich láska se provalila na večírku

Sara Sandeva a Jakub Prachař jsou zamilovaní až po uši.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
vztah

Herec Jakub Prachař (37) a herečka Sara Sandeva (24), kteří hrají parťáky v seriálu Dvojka na zabití, jsou oficiálně párem v reálném životě. Jejich láska se provalila na večírku, kde se k sobě měli více, než kdyby byli jen kolegové.

Herci Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou pár. První informaci o jejich vztahu přinesl deník Blesk, který získal i jejich společné snímky, na kterých je znát, že jejich vztah překročil hranice přátelství. Společně je nachytali při "žhavé líbačcce," jak deník informuje.

Sandeva s Prachařem se v novém seriálu Dvojka na zabití ukážou také bok po boku. Jakub pro svou roli dokonce zhubl patnáct kilogramů. "Zamakal jsem na fyzičce, poradil jsem se s Vaškem Noidem Bártou – a mám dole patnáct kilo. Koupil jsem si kolo, začal běhat," uvedl nedávno herec.

Sara Sandeva se z obsazení těší i proto, že je to její první dospělá role. "Jsem šťastná, že detektiva hraje Kuba, protože je důležité mít správného parťáka, když točíte denně několik obrazů," prozradila.

Sara Sandeva nedávno potvrdila, že se před nějakou dobou podruhé rozešla s fotbalistou Václavem Černým, který hraje v Nizozemí.

Ani Jakubovi v nové lásce nic nebránilo. Ještě než se v roce 2020 rozvedl s modelkou Agátou Hanychovou, již na podrzim roku 2019 začal randit s topomodelkou Denisou Dvořákovou. V červnu 2020 ale vyšlo najevo, že se jejich vztah rozpadl.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy