Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jakub Prachař a Sara Sandeva přestali tajit lásku: Srdíčka a zamilované vzkazy

Sara Sandeva sdílel snímek z Řecka. "Foceno láskou," uvedla.
Zdroj: Se souhlasem Sara Sandeva
+ Další 3 fotografie
láska

Herci Sara Sandeva (24) a Jakub Prachař (38) spolu tvoří už nějakou dobu pár. Soukromí si umělci velmi střeží, avšak své příznivce nyní zajisté potěšili snímkem z dovolené v Řecku, na kterou Sara na svých sociálních sítích zavzpomínala. Podle reakce Jakuba jsou skutečně zamilovaní až po uši.

"Mé skutečné já. 18.09.2021, foceno láskou," napsala ke snímku z dovolené v Řecku herečka Sara Sandeva, kde u bazénu vynikla i její půvabná tvář bez líčidel.

U snímku se objevila spousta milých reakcí fanoušků, ale také samotného herce Jakuba Prachaře, který v září frnknul na dovolenou společně se svou Sarou. K fotografii své partnerce poslal jednoduchý, avšak krásný symbol, a to srdce.

Sara Sandeva a Jakub Prachař se seznámili během natáčení seriálu Dvojka na zabití, kde mezi nimi přeskočila i pověstná jiskra, a jejich vztah se provalil letos v srpnu.

Společně byli spatřeni i na premiéře muzikálu Kouř, kde má herečka hlavní roli. Jakub zasedl v hledišti a během závěrečné děkovačky svou lásku podpořil bouřlivým potleskem. Po představení jí předal pugét růží a za pár dní na ně čekala dovolená v Řecku, odkud Sara nyní sdílela fotografii.

Související články

Další články