Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jakub Kohák ukázal na filmu Havel paní Columbovou: S půvabnou Bárou má dva syny

Jakub Kohák má krásnou přítelkyni.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
partnerka
Režisér, herec a komik Jakub Kohák (45) se po boku své půvabné přítelkyně ukázal na premiéře filmu Havel, která se odehrála v pražské Lucerně. Partnerka Barbora se nerada objevuje před zraky fotoaparátů a své soukromí si drží v tajnosti. Při této příležitosti ale udělala výjimku a oběma to spolu velmi slušelo.

Slavnostní premiéru dlouho očekávaného filmu Havel si nenechala ujít řada českých osobností, mezi kterými nechyběl ani herec, režisér a bavič Jakub Kohák Lidé jsou u Jakuba Koháka zvyklí na to, že je to suverén, kterého je vždy všude plno, ale své soukromí si bedlivě střeží.

Tentokrát však udělal výjimku a na megafilm vyvedl svoji dlouholetou partnerku Barboru, se kterou má dva syny, ale svoji ještě nejsou. Bára vedle vousatého partnera vypadala jako jemná panenka a moc jí to slušelo.

Svým modelem okouzlovaly večer hlavně dámy, mezi které patřila Barbora Seidlová, která ve filmu ztvárnila Havlovu milenku, skvělá herečka Aňa Geislerová, Dagmar Havlová nebo režisér snímku Slávek Horák, kterého doprovodila začínající mladičká módní návrhářka Vanda Janda

Jakub Kohák portálu super.cz prozradil, že svatbu v plánu sice má, ale šetří na ni peníze. "Svatba je drahá, šetřím na ni. Kdyby mi někdo chtěl zaplatit svatbu, to by bylo," vtipkoval.

Související články

Další články