Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Jakub Kohák do toho praštil! Před svou životní partnerkou poklekl na speciální den

Jakub Kohák s partnerkou Bárou.
Zdroj: profimedia.cz
žádost o ruku
Jakub Kohák (46) udělal obrovský životní krok! Svou dlouholetou partnerku Báru totiž požádal o ruku. Doplnil to o velmi krásné detaily a pro žádost si vybral velmi speciální den. Kohák se o žádosti rozpovídal v úterý při ranním vysílání Evropy 2. A kdy bude svatba?

Po patnácti krásně prožitých letech udělal herec, porotce, režisér a moderátor Jakub Kohák obrovský krok. Svou přítelkyni Báru, se kterou má dva syny, požádal totiž o ruku za doprovodu klavírního virtuosa, který zahrál Imagine od zesnulého umělce Johna Lennona Prý si navíc klekl na tu nohu, která ho nebolí.

Svou životní partnerku požádal Kohák navíc v den jejích narozenin, tedy 8. prosince. Náhoda je, že v ten samý den byl před lety zavražděn právě Lennon. Kdy bude svatba, se zatím neví, Kohák sám říká, že na tento krok má ještě dalších 10 let. Je však možné, že splní onen zvyk, kdy k obřadu dojde do roka a do dne!

Před časem Kohák webu Super.cz prozradil, že svatba v plánu je, ale šetří se na ni peníze. "Svatba je drahá, šetřím na ni. Kdyby mi někdo chtěl zaplatit svatbu, to by bylo," žertoval moderátor.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy