Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jakub je ve Varech, Agáta nepřijede: Jak to Prachařovi nyní mají?

+ Dalších 53 fotografií
festival
Když Agátě Prachařové (34) přišla zpráva, ve které anonymní odesílatel obvinil jejího manžela Jakuba (35) z nevěry s kolegyní z Česko Slovensko má talent Dianou Mórovou (49), vypadalo to, že v jejich manželství nastala krize, z níž se není možné dostat. Po příjezdu Prachaře na festival do Karlových Varů se ale zdá, že po bouři přišlo ticho, jaké nikdo nečekal.

Zatímco Jakub Prachař vyrazil na 54. ročník filmového festivalu v Karlových Varech, Agáta se na prestižní události neukázala. Ačkoliv by se mohlo zdát, že manželský pár se odloučil a každý začal žít svůj život po svém, opak je pravdou. Dle slov samotné Agáty to vypadá, že krize je zažehnána.

Prachař si prý do Varů nejel užívat a popíjet na večírcích, ale vydělávat. „Manžel je tam pracovně. Já jsem s dětmi na chalupě a do Varů se letos vůbec nechystám,“ řekla pro eXtra.cz Agáta Prachařová, která si momentálně užívá přírody s Kryšpínem a s Miou.

Zdá se, že se vše vrátilo do starých kolejí a vztah Prachařových je opět v pořádku. Agáta se jako správná máma věnuje dětem a Jakub jel vydělávat, aby svou rodinu jako řádný muž zabezpečil. Snad už se manželé ze svých chyb poučili a do budoucna se budou snažit svůj vztah zdravě udržovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články