Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jakub (†23) zemřel po utkání Slováků s Kanadou: Jeho krásná přítelkyně se zhroutila

Zdroj: youtube
+ Dalších 11 fotografií
ms v hokeji
Je to bolestivá tragédie pro celé Slovensko. Sympatický voják Jakub L. zemřel při sledování hokeje. Slovensko zrovna bojovalo proti silné Kanadě. Jakub po zápase vypadl z okna. Pád ze 4. patra nepřežil. Policie vyšetřuje, co přesně se stalo. Jeho rodina je na dně. Ztrátu přítele těžce prožívá také vojákova láska Valentína.

Byl to opravdu napínavý zápas. Do poslední chvíle se zdálo, že Slovensko silnou Kanadu dokáže na MS v hokeji obrat o body. Dvě vteřiny před koncem ale Kanada dala rozhodující gól a nervydrásající zápas ovládla v poměru 6:5. Mnozí Slováci byli v šoku, protože země pod Tatrami ztratila dobře rozehraný zápas dost smolně.

V tu chvíli ještě nikdo netušil, že v areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovském Mikuláši vyhasne život mladého kluka. Třiadvacetiletý voják Jakub L. vypadl z okna. Pád ze 4. patra nepřežil – psali jsme zde.

Co se přesně stalo? „Prý tam byl i alkohol, ale ne hodně. Co se tam stalo, je otázkou, ale zřejmě šlo o nešťastnou náhodu. Jakub už pracoval ve vojenském útvaru, před vstupem do akademie chodil do Lopeje na Soukromou školu hutnickou Železárny Podbrezová. Teď byl studentem 4. ročníku, studoval na dálku. Měl dlouholetou přítelkyni, která se jmenuje Valentína. Je to obrovská tragédie,“ uvedl zdrcený známý pro slovenský web cas.sk.

Obrovskou lidskou tragédii nese nejhůře zdrcená rodina. Podle prvních informací je na tom velmi špatně také vojákova přítelkyně Valentína R. Ta s Jakubem měla vážný vztah a plánovali společnou budoucnost. Ve vteřině se jí zhroutil svět. Valentína a Jakubovi kamarádi věří, že policejní vyšetřování přinese odpovědi, co se na vojenské akademii přesně stalo.

Související články

Další články