Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jakou peněženku vybrat jako dárek? Přehled populárních modelů. Na co si dát pozor?

Zdroj: EOBUWIE.PL
Peněženky

Sám o sobě je vždy výběr dárku velmi složitý, protože chcete vidět upřímnou radost v očích obdarovaného a když se mu netrefíte do vkusu, mrzí to následně nejen jej, ale zejména vás. V případě, že se rozhodnete darovat peněženku byste se měli zaměřit nejen na současné módní trendy, ale zejména na zvyky budoucího majitele peněženky. V případě, že chcete peněženkou obdarovat muže je výběr ještě náročnější, než když kupujete peněženku jako dárek pro ženu. Jakou peněženku tedy vybrat jako dárek?

Jako první parametr byste si měli nastavit velikost peněženky, pokud váš partner, tatínek nebo syn nosí peněženku v kapse u džínsů, není určitě vhodný žádný velký model. Sice by za dárek poděkovali, možná i design by se jim líbil, ale peněženku by pak nepoužívali. Kromě samotné velikosti je pak důležité si všímat, co všechno bude v peněžence nosit. Jsou lidé, kteří v peněžence nosí opravdu jen to základní jako hotovost, bankovní karta, občanský průkaz a řidičák. Na druhou stranu najdou se i muži, kteří mají rádi hodně přihrádek na různé kartičky či průhledné okénko, kam si mohou vložit fotografii.

Dalším výrazným parametrem by měl být materiál a design peněženky, jistě víte, jaký styl má rád a nemělo by to být tak těžké. Volit můžete z řady sportovních textilních peněženek, ale také by se mu mohla líbit luxusní kožená peněženka. Každopádně je tato oblast trochu ožehavější než výběr správné velikosti. Ačkoli to totiž řada mužů nedává najevo, prostě mají svůj styl a určité věci, které se jim líbí. To, že nosí i něco jiného? Mnohdy to dělají jen kvůli svým protějškům.

Přehled populárních modelů

Když už víte, co hledáte máte z půlky vyhráno, protože už jen stačí najít ideální model. Důležité je mít z čeho vybírat, široký sortiment peněženek naleznete na webu eobuv.cz, kde si většinou vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Velmi populární jsou v současné době luxusní peněženky v dárkovém balení, které často potěší ještě dříve, než je muž vyjme z obalu. Součástí těchto dárkových sad pak bývají třeba i kožené opasky od dané značky nebo praktické vizitkáře.


Na co si dát při výběru peněženky pozor?

Ačkoli si myslíte, že se daná peněženka bude líbit, měli byste se zamyslet, zda ji bude mít obdarovaný kam nosit. V dnešní době mají nejen ženy více peněženek. Nějakou dobu před nákupem peněženky sledujte, zda používá stále jen jeden model pro různé příležitosti, protože se může stát, že jich má více. Přeci jen když půjde s kolegy na fotbal nebo si zahrát bowling může mít u sebe jinou peněženku, než kterou nosí do práce, zejména pokud mají daný dress code.

Další, na co se přímo musíte zaměřit je kvalita peněženky, je zřejmé, že při nákupu přes internet to půjde těžko, ale věřte, jde to. Stačí trochu zapátrat po recenzích nebo aspoň procentuálním ohodnocení daného modelu. Byla by přeci škoda, darovat peněženku, která by se za měsíc začala párat nebo měla nekvalitní zapínání a všechny mince by byly za chvíli na zemi. Kromě toho se zaměřte nejen na recenze ohledně výrobku, ale zejména v současné době i na hodnocení daného e-shopu. Mohlo by se totiž stát, že byste ulovila krásný kousek za velmi příznivou cenu, ale jednalo by se o padělek, což by opět mrzelo obě strany.


Související články

Další články