Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jakou krásku nemilosrdně vystřihli z filmu Machete a další 4 věci, které jste o filmu netušili!

Z Macheta jde strach!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Akční krimi thriller Machete se hemží samými známými tvářemi. Hlavní roli ztvárnil Danny Trejo, ze kterého jde strach! Film také odkazuje na spoustu jiných filmů a jednu herečku z něj těsně před premiérou dokonce vystřihli. Tipnete si kterou?

Machete v podání Dannyho Treja vypadal jako obyčejný dělník z ulice, takže byl ideálním kandidátem, aby na něj hodili vraždu. Jenže se pořádně sekli. Machete byl totiž bývalý elitní agent, který se dokáže pořádně pomstít. Ve filmu uvidíte taková jména jako Steven Seagal, Robert De Niro, Jessica Alba nebo Lindsay Lohan. A co jste o filmu zaručeně nevěděli?

Jednu známou herečku totiž těsně před premiérou filmu vystřihli. Všechny scény, ve kterých hrála Rose McGowan, kterou všichni známe ze seriálu Čarodějky, prostě zmizely.

Jessica Alba se ve filmu objeví nahá. Ve skutečnosti ale nahá nebyla. Při natáčení měla na sobě spodní prádlo, které bylo odstraněno digitálně.

Lindsey Lohan je snad rekordmankou. Svoji roli ve filmu Machete zvládla natočit za pouhé tři dny. Čas jsou přece peníze.

Herečka Michelle Rodriguez nejprve měla strach z odvážnějších scén s Machetem Dannym Trejem. Když ho ale blíže poznala, zjistila, že je super a všechny její obavy byly rázem pryč.

Scéna, ve které Danny Trejo skočí na střechu limuzíny a chystá se zaútočit střešním oknem, odkazuje na dřívější Rodriguezův film Desperado z roku 1995. Tam totiž postava také Dannyho Treja Navajas útočí úplně stejným způsobem. Má dokonce i stejnou vestu a zásobu nožů.

Na nahé fotografie Michelle Rodriguez se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články