Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jakou cenu má Veronika Kopřivová? Hádejte, o kolik si řekla na Instagramu!

Zdroj: instagram
+ Dalších 66 fotografií
Veronika Kopřivová opět dokazuje, že peníze ji nesmírně baví. Za zveřejnění fotky na Instagram si údajně nadiktovala přemrštěnou sumu, která je hodna mnohem větších a vlivnějších celebrit.

Od té doby, co Jaromír Jágr (45) zachránil kadeřnici Veroniku Kopřivovou před věčným hladomorem a doživotním tancováním u tyče, uběhl už nějaký ten pátek. Od té doby uťápnutá bývalá striptérka z Teplic nabyla nevídané sebevědomí.

Po soutěži Miss po ní neštěkl ani sousedův ořech, protože řekněme si na rovinu, Veronika je sice pohledné děvčátko, ale takových v létě na Náplavce potkáte tucty. Proč by tedy průměrně hezká holka měla někoho nějak extrémně zajímat?

Do doby, než se jí ujal božský Jaromír Jágr, nafotila pár fotek, prošla se několikrát po mole a to bylo vše. Nikdo ji neznal, nikdo o ni neměl zájem. Proto také když se Veronika stala středem pozornosti jakožto Jágrova přítelkyně, začala toho náležitě využívat

Její hvězdné manýry ale přesahovaly únosnou míru. V prosinci se dražil obraz Veroniky Kopřivové ve spodním prádle. Veronika se chovala jako super hvězda a její požadavky předčily přední české celebrity. Taky za to schytala velkou kritiku a nejenom za své chování, ale i fotku, která se nakonec vydražila za směšných třicet tisíc korun.

Tím se jasně potvrdil fakt, že Veronika Kopřivová je bez Jágra nula, o kterou nemá nikdo zájem. Veronice totiž uniká ten nejpodstatnější fakt. To, že má takovou základnu fanoušků a followerů na sociálních sítích, není důsledkem toho, že by něco převratného ve svém životě dokázala, ale toho, že je povoláním přítelkyní Jaromíra Jágra.

Abyste měli kdysi Veroniku pro sebe, stačilo zajet do Německa a tam se na ni za pár šupů podívat. Ovšem doba se změnila a Veronika se momentálně nabízí za velké peníze.

Veronice byla před nedávnem nabídnuta spolupráce tím stylem, že jí bude zasláno zboží plus nějaké finanční ohodnocení. Veronika by se měla v oblečení vyfotit a dát jednu fotku na svůj Instagram Veronika si začala diktovat přemrštěné sumy, a to z toho důvodu, že má údajně dost velký počet sledovatelů. Za zveřejnění jedné fotky na Instagramu požadovala údajně okolo deseti tisíc korun a k tomu zboží v podobné hodnotě.

Veronika by se měla naučit úctě, pokoře a hlavně by si měla uvědomit, kdo může za to, že má takový počet fanoušků a sledovatelů. Nikdo po přítelkyni Jágra nechce, aby to dělala zadarmo. Ale takové sumy na někoho, kdo je vlastně nikým?

Související články

Další články