Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jakoby mu z oka vypadl: Tohle je syn slavného Petra Kordy, kterému se v tenise předpovídá hvězdná budoucnost!

Sebastian jakoby byl klon svého otce.
+ Další 2 fotografie
Každý na něj vzpomíná jako na tenisovou legendu. Nyní se Petr Korda stará o to, aby se jednou vzpomínalo i na jeho syna. Sebastian aktuálně bojuje s nejlepšími mladíky na juniorském US Open a začal skvěle!

Petr Korda (48), grandslamový vítěz z roku 1998 a také bývalý druhý nejlepší tenista světa, dokázal společně se svojí manželkou Reginou vytvořit skutečně ojediněle talentovanou rodinu. Jejich dvě dcery Jessica a Nelly hrají golf a jsou v něm hodně úspěšné. Pak je tu také další člen rodiny!

Tím je Sebastian Korda (16), který nyní startuje svoji tenisovou kariéru a pokusí se navázat na úspěchy svého otce. Bude reprezentovat Spojené státy a už nyní se o něm mluví jako o největším talentu celé země.

Syn slavného tenisty má nyní za sebou premiéru v juniorské části turnaje US Open a zvládl ji na jedničku. „Bylo to něco hodně zvláštního, ale jsem rád, že to Sebastian zvládl. Docela jsem se bál," uvedl Petr Korda a přiznal, že není snadné vést svého syna.

Sebastian cítí, že nést jméno „Korda“ znamená velký tlak a určitou povinnost jednou něco dokázat. „Rozhodně mně to přináší nervy, mám ale rád pozornost ostatních, takže mě to nějak netíží,“ řekl mladý americký talent. „Rodiče mi vždy říkali, že je tenis pouze mou volbu, a pokud ho budu chtít dělat, tak mě budou podporovat. Já si ho vybral a jsou tu pro mě,“ dodala možná budoucí hvězda.

Mohlo by vás zajímat

Další články