Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jako z péčka: Těhotná Lela Ceterová to schytala, hned ale tasila drápky

Lela Ceterová
Zdroj: se svolením Lely Ceterové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
komentář

Snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) sdílela svůj snímek a schytala kritiku, která mířila na její vzhled, ale také na outfit, který vynesla. "Jako z péčka," napsala jedna ze sledujících. Lela patří mezi ženy, které o svůj zevnějšek a své zdraví pečují, i když jsou již maminkami, a tak se na komentáře věčných rýpalů tentokrát rozhodla zareagovat. "Neznamená, že když jsem těhotná a mám dítě, že se o sebe mám přestat starat," uvedla s tím, že je šťastná, že se po extrémních nevolnostech cítí konečně velmi dobře.

Půvabná Lela Ceterová je v šestém měsíci těhotenství a skutečně jenom září. Fanoušky pravidelně zásobuje momenty ze svého života, kde se nebojí ukázat i realitu ze života zaneprázdněné maminky, kdy se při běžných domácích činnostech pohodlně obleče.

Když se upravím, je zle

Tentokrát však Lela přidala snímek, na kterém je znát, že si dala s úpravou zevnějšku o něco více záležet. "Večerní nálada. Žij a nechej žít," napsala k fotografii, kde vyniká i její gepardí outfit. Netrvalo dlouho a její fanoušci jí zahrnuli zejména chválou, pak se ovšem našli i tací, kteří se do Lely pustili. "Jako z péčka," napsala jedna ze sledujících a Lela tentokrát nenechala celou věc bez komentáře.

tu komentář k fotce, jak si dovoluji být vůbec namalovaná, když jsem těhotná. Že si vůbec dovoluji se tvářit tak, jak se tvářím. To přece neznamená, že když jsem těhotná a mám malé dítě, že se o sebe mám přestat starat, malovat a vypadat jako nějaká cuchta. Jednou za čas se chce člověk pěkně namalovat a obléct, třeba na večeři. Nechápu, co je na tom zlé, přes den nosím vytahaná trička a tepláky, tak je to v pořádku, ale když se obleču nějak lépe, hned je zle," uvedla Lela, která si z věčných rýpalů zejména ženského pohlaví těžkou hlavu nedělá a je ráda, že se cítí konečně výborně.

Bylo mi tak zle, že mi musel Karlos držet vlasy

"Normálně se tomu směju, když se nad tímhle někdo pozastaví. Bylo období v těhotenství, kdy mi bylo tak extrémně špatně, že chuť se upravit, pěkně se obléct nebo si jen umýt vlasy vůbec nepřipadalo v úvahu. Můj muž kolikrát přišel do koupelny a držel mi vlasy, tak mi bylo zle a bylo mu to líto. Teď si musím konečně zaklepat, že je mi dobře a cítím se v těhotenství skutečně skvěle. Tak si to užívám, chci se hezky obléct a upravit. Pokud jste si doteď nezvykli na to, že jsem prostě taková - ráda se o sebe starám, stejně jako o svou rodinu, kterou miluji - tak mě nesledujte," vzkázala na závěr.

Související články

Další články