Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jako Věstonická venuše: XL modelka Ashley Graham se před porodem svlékla donaha

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Foto uvnitř
Plus size modelka Ashley Graham (32) se ještě jako těhotná nebála svléknout donaha a tak, jak ji pánbůh stvořil, se ukázala na svém Instagramu. Tvary už tak kypré modelky se v požehnaném stavu ještě zvětšily a milovníci XL žen si tak přišli při pohledu na její nahé tělo na své. Ashley by se mohla dokonce rovnat Věstonické venuši, která jak je známo, bývala vzorem ženské krásy.

Ashley zachytil při nahé póze její manžel Justin Ervin, za kterého je už téměř deset let vdaná. První potomek se jim narodil 18. ledna, všechny podrobnosti si však zatím nechávají pro sebe. Ashley si těhotenství užívala od prvního okamžiku.

Kypré tvary

Rodačka z Nebrasky oznámila, že čeká miminko už v polovině srpna a od té doby se její tělo zvětšilo alespoň o tři konfekční velikosti. Velká prsa, zadek, stehna a teď i bříško. To mají fanoušci na Ashley rádi. Modelka rozhodně nepatří k těm ženám, které by své tvary skrývaly ve volných šatech a XXL svetrech. Naopak se i v pokročilém stadiu těhotenství strojila do upnutých modelů. Její manžel vedle ní proto vypadá tak trochu jako drobek.

Kariéra

Modelka se objevila za svoji kariéru mimo jiné na titulní straně časopisu Elle Quebec a v módních magazínech Vogue, Harper's Bazaar, Glamour či Elle UK. V letech 2016–2018 působila jako moderátorka ze zákulisí v soutěžích krásy Miss USA a Miss Universe.

Na fotografie, kde Ashley vypadá jako Věstonická venuše, se podívejte do naší galerie.

Související články

Další články