Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Jako vejce vejci: Veronika Khek Kubařová ze StarDance je celá maminka

Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
StarDance
Veronika Khek Kubařová (32) se pod vedením tanečního partnera Dominika Vodičky protančila až do finále desáté řady oblíbeného tanečního pořadu StarDance. Každé soutěžní kolo měla Veronika v publiku silnou podporu. Podpořit ji přišla i maminka a hned bylo jasné, po kom herečka zdědila krásu.

V sobotu budeme moci na obrazovkách České televize sledovat velké finále oblíbeného tanečního pořadu StarDance Do posledního soutěžního kola desáté řady se protančili Jakub Vágner s Michaelou Novákovou, Matouš Ruml s Natálií Otáhalovou a Dominik Vodička s Veronikou Khek Kubařovou

Veronika vůbec nečekala, že se s tanečním partnerem Dominikem Vodičkou protančí takhle daleko. "Je to tak obrovský sen. Strašně jsem si přála nevypadnout jako první, to bych rozdýchávala těžce. Mám neskutečnou radost. Nečekala jsem to," popisovala momenty po postupu Veronika.

"Když někdo vypadl, vždycky to bylo hrozné. Vzalo mě když vypadl Miroslav Hanuš a Adriana. Oba mi jsou opravdu blízcí. Mirka znám, protože jsem hrála v jeho představení. S Adrianou jsem se seznámila až tady a musím tak nějak otevřeně říct, že jsme se do sebe zamilovaly, protože je to absolutně boží bytost. Zůstaneme kamarádky dál, je výjimečná žena," pochvalovala si Veronika.

Na otázku, zda manžel nežárlí, když má Veronika po svém boku takového fešáka, odpověděla bez ostychu. "Myslím, že maličko žárlí, kdo by nežárlil. Upřímně řečeno se stále pohybuji mezi výjimečnými a krásnými muži, mám s nimi různé postelové scény a tak dále. Takže je na to zvyklý," vysvětlila Kubařová.

Na většinu soutěžních kol ji manžel a režisér Pavel Khek přišel podpořit. Byl jí oporou a fandil jí, jak jen to šlo. Ani Veroničina rodina neotálela a dorazila ji podpořit. Posledně jsme po skončení vysílání mohli sledovat Kubařové maminku. Podoba s maminkou je značná. Jsou si podobné jako vejce vejci.

Ostatně se o tom můžete přesvědčit sami ve fotogalerii.

Související články

Další články