Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jako vejce vejci: Syn Leony Machálkové Artur Šípek (19) je ve všem celý táta Bořek

Zpěvačka Leona Machálková se synem Arturem.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
podoba

Děti bývají často kopií svých rodičů a dědí po nich nejen dobré či špatné vlastnosti, ale i podobu. Zpěvačka Leona Machálková (54) není žádnou výjimkou. Ve svém synovi Arturovi Šípkovi (19) má přesný duplikát svého expartnera Bořka Šípka  (†66). Živý důkaz o tom podali například na Festivalu jiřího Menzela, kde se o tom přesvědčila i redakce eXtra.cz. Neskutečná podoba

Stejně jako mnoho dalších českých celebrit ani zpěvačka Leona Machálková nechyběla na nedávném Festivalu Jiřího Menzela (†82) v Divadle Bez zábradlí. Na rozdíl od jiných se ale chopila mikrofonu a na počest oscarového režiséra zazpívala několik písní. Na akci dorazila ve společnosti vysokého mladého muže, kterým nebyl nikdo jiný než její syn Artur Šípek.

Svého jediného potomka přivedla zpěvačka na svět společně se svým tehdejším partnerem designérem Bořkem Šípkem, a ačkoli se jejich partnerský vztah po několika letech rozpadl, zůstali blízkými přáteli až do roku 2016, kdy známý český výtvarník podlehl zákeřné nemoci.

Matčinu podobu byste ale v dnes již dospělém Arturovi hledali jen stěží. Štíhlý blonďák, který o notný kus převyšuje postavu své maminky, je totiž věrnou kopií svého otce. Artur je Bořkovi podobný nejen stavbou a držením těla, ale i tvarem obličeje, nosu i rtů. Snad jen tvar jeho očí připomíná, že má i něco ze své maminky.

Mladý designér Artur Šípek

Artur, který jako správný rebel a bohém nosí v obou uších náušnice, po svém slavném otci nezdědil jen vzhled, ale i výtvarné vlohy a cit pro umění. Po maturitě, která ho v letošním roce čeká, se nadobro pustí máminy sukně a vylétne z rodinného hnízda.

Rozhodl se totiž, že zkusí štěstí v cizině a bude se věnovat studiu v kolébce výtvarného umění - v Itálii. Po absolvování pražského gymnázia nastoupí na univerzitu designu a interiéru v Miláně. Nejen pro Artura, ale i pro Leonu bude odchod syna z domova zcela novou životní etapou.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy