Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jako vejce vejci: SuperStar Tereza Mašková ukázala půvabnou sestru Veroniku

Zdroj: Tereza Mašková archiv
+ Dalších 6 fotografií
sestry
Tereza Mašková (24) se dostala výrazně do povědomí diváků v roce 2018, kdy vyhrála pěveckou show SuperStar. Jako jedna z mála finalistů se uchytila i následně, a fanoušci ji mohli vidět například v Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát se extravagantní Tereza na sociálních sítích pochlubila sestrou Veronikou, která je její kopií.

Tereza Mašková (24) už dávno není žádná začínající zpěvačka, ale ostřílená pěvkyně. Úplně poprvé ji mohli lidé zaregistrovat v roce 2010 v Česko Slovensko má talent, kde sice Tereza všechny překvapila svým hlasem, ale brzy zapadla kvůli tomu, že působila jako šedá myška.

O osm let později zkusila své štěstí znova v pěvecké show SuperStar a výrazně změnila image. Nejenom ta, ale i Terezina průbojnost a touha vyhrát jí nakonec přinesla vítezství.

Sympatickou zpěvačku na sociální sítích sleduje přes sto tisíc lidí a kariéru má skvěle našlápnutou. Tentokrát se fanouškům pochlubila sestrou Veronikou, která jako by jí z oka vypadla.

„Tak jsme si po x letech se ségrou udělaly beauty okénko. A musím říct, že mě ještě doteď bolí břicho od smíchu,“ napsala vtipně pod sérii fotek zpěvačka. Veronika je skutečně sestra k pohledání, a navíc se může pyšnit skvělou figurou. Do galerie se můžete podívat na půvabnou sestru Terezy Maškové.

Související články

Další články