Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jako vejce vejci: SuperStar Dominika Lukešová a Dianka Kovaľová potřebují změnu, volají lidé

Jako vejce vejci: SuperStar Dominika Lukešová a Dianka Kovaľová potřebují změnu, volají lidé
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
SuperStar
Dominika Lukešová a Diana Kovaľová jsou velkými favoritkami letošní pěvecké show SuperStar. Porota u obou dívek obdivuje jejich vytříbený hlas a právem postoupily do superfinále, které se bude konat již příští neděli. Fanoušci s porotou vcelku souhlasí, což sice nebývá běžné, ale mají jeden problém. Podle slov diváků si jsou zpěvačky podobné jako vejce vejci a oni si je pletou...

Jedním z největších překvapení SuperStar 2020 je jednoznačně teprve patnáctiletá Diana Kovaľová, která dostala porotu do kolen při druhém castingovém kole. Doslova paf z ní byl porotce a zpěvák Pavol Habera (58).

"Ty jsi skutečně výjimečná. To je tak nespravedlivé vůči nám obyčejným lidem," posteskl si Paľo s úsměvem. Zkušený zpěvák a skladatel Marián Čekovský při Dianině vystoupení dokonce neudržel slzy a dojetím se rozplakal.

Podobně je na tom Dianina soupeřka Dominika Lukešová, která má sice hlas jako zvon, ale z pětice postupujících do superfinále působí velmi tichým a bázlivým dojmem. Diváci si postup obou dvou zpěvaček velmi pochvalují, ale upozorňují na jednu důležitou věc.

Obě dívky jsou si velmi podobné a fanoušci si je začínají pomalu plést. "Měli byste jedné nebo druhé nějak výrazně změnit styl nebo střih. Nemůžu je už od sebe poznat," stěžuje si jeden z komentujících na sociálních sítích a přidávají se k němu další.

"Pravda. Dominika a Diana jsou sice talentované, ale jsou si natolik podobné, že se mi pletou. A to jistě není dobré ani pro jednu z nich," souhlasí další. A co myslíte vy?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy