Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Jako vejce vejci: Silvia Kucherenko ukázala fotku, na které si ji pletou se Selenou Gomez

Jako vejce vejci: Silvia Kucherenko ukázala fotku, na které si ji pletou se Selenou Gomez
Zdroj: Silvia Kucherenko archiv
+ Dalších 7 fotografií
podoba
Slovenská modelka Silvia Kucherenko (38) čas od času na sociálních sítích ukáže svým fanouškům střípky z minulosti, kdy neexistovaly žádné sociální sítě a lidé měli fotky uložené v albech. Před pár dny zveřejnila snímek, který veřejnosti vyrazil dech. Silvia na něm totiž vypadá jako věrná kopie zpěvačky Seleny Gomez (28).

Silvia Kucherenko je slovenská modelka, kterou by kdekdo dva roky před čtyřicítkou tipoval na modelku v důchodu. Sama Silvia se ale nedávno eXtra.cz svěřila s tím, že má v současné době mnohem více práce než před dvaceti lety.

"Co se týče mě, tak já mám upřímně mnohem více práce nyní, než jsem měla třeba ve 25 letech," přiznává. Silvia se nedávno rozhodla, že půjde přírodní cestou a nechala si zmenšit své velké rty, kterými proslula hlavně u českého publika.

"Menší rty. Návrat k přirozenosti. Chtěla jsem mít rty přirozenější, ale skutečně to bolelo. Řekla bych, že mnohem více, než když si rty necháváte zvětšovat," řekla po zákroku redakci. Modelka občas své fanoušky potěší nějakým snímkem z minulosti nebo ze svých pracovních začátků.

Nedávno ovšem lidem vyrazila dech snímkem, na kterém vypadá jako zpěvačka Selena Gomez (28). "Hrozně mi tady připomínáš Selenu Gomez. Ta podoba je neuvěřitelná," shodují se komentující pod snímkem.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy