Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jako vejce vejci: Rytmus polepil syna reklamou a kochá se

+ Dalších 26 fotografií
Podoba tam je
Včera internet obletěla radostná novinka o porodu Jasminy Alagič (30). Rytmusovi (42) tak přivedla na svět prvorozeného a pojmenovali ho Sanel. Nyní se slovenský rapper pochlubil další fotkou malého Sanela.

Na tento porod se dlouho čekalo a včera to konečně přišlo. Patrik Vrbovský alias Rytmus (42) se konečně dočkal a jeho milovaná manželka Jasmina Alagič mu dala syna. Pár mu dal neobvyklé jméno Senal, za což si od některých vyslechli kritiku. Tím se ale ani jeden z nich netrápí, protože právě zažívají nejšťastnější chvíle života.

Rytmus je z narození syna víc než nadšený. To dokazuje i jeho poslední přidaná fotka, na které je ořez jeho očí a novorozeného synka. Samozřejmě si ani opět neodpustil reklamu přes celou fotku, která je pozvánkou na jeho nadcházející koncert v Trnavě. Patrik si už od sledujících vyslechl, že je to nevhodné. S tím si ale hlavu neláme.

K nově přidanému snímku napsal Rytmus roztomilý popisek. „Bengora nezapřeš,“ kasal se slovenský rapper. A musíme uznat, že jsou si podobní jako vejce vejci. Oba mají ten stejný pronikavý pohled. Je až neuvěřitelné, jak moc jsou si podobni. Posuďte sami a podívejte se do fotogalerie na Rytmusův nejnovější snímek malého potomka.

Mohlo by vás zajímat

Další články