Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jako vejce vejci: Dcerka Agáty Prachařové je celá prababička, podobu nezapřou

Jako vejce vejci: Dcerka Agáty Prachařové je celá prababička, podobu nezapřou
Zdroj: archiv Agáta Prachařová
+ Dalších 5 fotografií
Roztomilé foto
Kvůli opatřením vlády se Agáta Prachařová s dětmi nemohla vídat se svou babičkou Olgou. Nyní se na sociální síti pochlubila, jak si dcerka Mia s prababičkou vyhrála, když ji mohly konečně navštívit. Pod fotkami se ihned strhla lavina komentářů, jak je Mia podobná své prababičce.

Koronavirová pandemie se nevyhnula ani České republice a vláda proto přijala speciální opatření, aby se co nejvíce zabránilo šíření viru. Důležité bylo ochránit seniory, kteří jsou koronavirem nejvíce ohroženi. Až doposud proto byly zakázané návštěvy v domovech pro seniory.

Mia si hrála s prababičkou

V jednom z nich žije i maminka Veroniky Žilkové Agáta Prachařová a její děti tedy paní Olgu nemohly dlouhý čas navštívit. Teď, když už přišlo rozvolnění opatření, Agáta konečně mohla navštívit svoji babičku, která žije v domově s pečovatelskou službou.

Ačkoli babička Agáty na konci května oslaví 95. narozeniny, stále je vitální a energická. Při návštěvě si s pravnučkou Miou náramně vyhrála, s čímž se Agáta pochlubila fanouškům na sociální síti. "Holky svačí a vystřihují panenky z papíru," napsala Agáta k fotce Mii s prababičkou.

Geny se nezapřou

Na snímku je vidět, jak jsou Mia i Olga obě šťastné, že se zase po delší době mohou vidět. Agáta se na sociální síti pochlubila jejich dvěma společnými snímky. Pod příspěvky se ihned navalila řada komentářů, ve kterých fanoušci píší, jak moc je maličká své prababičce podobná.

Zprvu si fanoušci mysleli, že je Mia po tatínkovi Jakubu Prachařovi. Po posledních Agátiných příspěvcích však mají jasno. Mia jde do rodu Agáty. "Celá prababička, jsou jako dvojčátka," napsala jedna ze sledujících Agáty. "A že jsou si holky podobný, krásný," komentovala další fanynka. Podívejte se do fotogalerie na rozkošné snímky Mii s prababičkou a posuďte sami, jak moc jsou si podobné.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy