Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jako vejce vejci: 7 dětí, které jsou přesnou kopií svých slavných rodičů

Jako vejce vejci: 7 dětí, které jsou přesnou kopií svých slavných rodičů
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie klonů
Děti slavných rodičů nemívají úplně tradiční dětství. Odmalička jsou stejně jako jejich rodiče středem showbyznysového dění a často jim jdou v kariérních stopách. Protože jsou středem objektivů od narození, krásně jejich fotky dají vyniknout, jak se postupně vzhledově mění a jak jsou si se svými rodiči podobné. Tyhle děti vypadají přesně jako jejich rodiče a ti si mohou být jisti, že je v porodnici rozhodně s jiným novorozenětem nezaměnili.

Je těžké hádat, zda se děti slavných uměly narodit či nikoli. Ač si často už odmalička žijí jako v království a celý svět jim leží u nohou, často se také stává, že tyhle děti kvůli slávě svých rodičů končí špatně a slávu spojenou s jejich jménem psychicky nezvládají. Děti slavných si nejen nevybírají, do jaké rodiny se narodí, ale také si nevybírají, jak budou vypadat.

Tyhle děti si jsou se svými rodiči natolik podobné, že by se dalo diskutovat o tom, zda nejsou naklonované.

1. Ava Elizabeth Phillippe (21), dcera herečky Reese Witherspoon (44)

Když se na nějaké události sejdou matka s dcerou, Reese a Ava, nejenže se může zdát, že vidíte dvojitě, ale u této dvojice byste nerozeznali ani třiadvacetiletý věkový rozdíl. Dcera oblíbené herečky, která ztvárnila filmovou Pravou blondýnku, vypadá jako její dvojče.

2. Kaia Garber (19), dcera topmodelky Cindy Crawford (54)

Krásnou Kaiu Garber s její slavnou maminkou, modelkou Cindy, rozlišuje snad jen ikonické znaménko, které Kaia nemá. Stejně jako její matka se vydala na dráhu modelky a už ve svých devatenácti letech patří mezi světovou špičku.

3. Brooklyn Beckham (21), syn fotbalisty Davida Beckhama (45)

David Beckham má společně s manželkou Victorií čtyři děti, Brooklyn je jejich nejstarší potomek, ač mnoho Davidových fanoušků doufalo, že nějaký jeho syn půjde ve fotbalových šlépějích, už teď se ví, že jeho nejstarší syn to nebude. Brooklyn se rozhodl věnovat fotografii.

4. Shilon Jolie-Pitt (14), dcera herečky Angeliny Jolie (45)

Tak jako ikonická Angelina Jolie zdědila i její dcera výrazné rysy ve tváři, jako jsou plné rty, velké oči a celkový výraz. Ač se Shilon narodila jako holčička, cítí se jako chlapec a Angelina ji v jejím přirozeném životním rozhodnutí jako správná matka podporuje. Údajně již podstupuje i hormonální léčbu a změnila si jméno na Johna.

5. Suri Cruise (14), dcera herečky Katie Holmes (44)

Jako mladší kopie vypadá i Suri, dcera půvabné herečky Katie Holmes, kterou má se svým expartnerem Tomem Cruisem Už dnes má jejich čtrnáctiletá dcera půvabů na rozdávání a je i velkou pravděpodobností, že časem odhalí i tajemství Katie a Toma, kteří snad od svých dvaceti let vůbec nestárnou a před léty zajisté vypili elixír mládí.

6. Jack Scott Ramsay (20), syn šéfkuchaře Gordona Ramsaye (54)

Přesnou kopií svého rodiče je i syn známého britského šéfkuchaře Gordona Ramsaye, který je také známý svou výstřednější a výraznou povahou.

7. Všechny dcery televizní hvězdy Kris Jenner (65)

Kardashian a Jenner, tahle slavná příjmení dnes neznají snad pouze lidé, kteří nesledují média a nebo ti, kteří nevlastní televizi či telefon. Kris Jenner se proslavila ve vlastní reality show Držte krok s Kardashians, která je jednou z nejsledovanějších na světě, a přivedla na svět celkem šest dětí, z toho pět dcer. Kim, Kylie, Kendall, Khloe a Kourtney. Nejzvučnějším jménem z tohoto klanu je Kim Kardashian, která svou skandální pornografickou nahrávkou proslavila celou rodinu. Nikdo zkrátka není dokonalý a kromě skandálu, který zatočil s jejich světem, jsou všechny dcery po pracovní stránce velmi úspěšné a po mamince také podědily ohromnou podobu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy