Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jako válka s Hitlerem! Řepka v nové knize popsal, jaká je Erbová ve skutečnosti

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Pro ostrá slova nejde daleko
Na pultech našich knihkupectví je opět nový titul Tomáše Řepky (44), tentokrát s názvem Kapitán. Fotbalová legenda se věnuje zejména kopané. Kniha vznikla tak, že fanoušci se Tomáše Řepky ptali na jeho život a on jim odpovídal. Kniha je hlavně o fotbale, ale čtenáře určitě zaujme i krátká pasáž o Vlaďce Erbové (37).

Kniha Kapitán se týká hlavně fotbalu. Řepka odpovídal na dotazy fanoušků a kniha je tak kvalitním dárkem pro všechny lidi, které český fotbal a jeho zákulisí zajímá.

Řepka ale dostal také dotazy na bývalou manželku Vlaďku. I na tyto dotazy odpověděl. Někteří novináři pak nabyli dojmu, že kniha je jen o Erbové, ale kniha je ve skutečnosti z 90 procent o sportovním prostředí, které Řepka dokonale zná. Tomáš Řepka redakci eXtra.cz knihu poskytl a přinášíme vám ochutnávku.

V knize Kapitán slavný hráč také popisuje, jak vlastně začal jeho vztah se současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou (38). Zaměřuje se především na chování bývalé manželky Vlaďky Erbové (37).

"Najednou jsem se začal narovnávat. Přestal jsem pít, začal jsem se objevovat ve společnosti, mít se znovu rád a zamiloval se, chodil jsem po Praze s někým za ruku. Začal mi chutnat život. Měl jsem se zeptat, jestli můžu, jestli mi to Erbová povoluje, jestli by nebylo lepší se oběsit. A já blbec se nezeptal, nepožádal jsem o povolení. A tak začala destrukce s cílem především rozeštvat můj vztah a zničit mě, s cílovou stanicí vězení aspoň na dva roky,“ píše se v knize.

Erbovou popisuje jako někoho, kdo chce za každou cenu škodit.

„Tenhle scénář, škodit, jsem dobře znal z jejího předchozího řádění, kdy se dusila při představě, že její bývalý manžel Zdeněk Bahenský má novou a hezkou partnerku. Denně to doma řešila a plánovala, jak jim škodit. Někdy to připomínalo Hitlerovo vojenské tažení. Je mi tak jasný, co musí denně zažívat Gulaši (současný partner Erbové, pozn. red.). Jak se po večeři rozprostře mapa a tahle samozvaná baronka z Brna přemýšlí, kudy potáhnou pluky jí najatých psychopatů, kteří nás budou denně otravovat,“ uvádí Řepka.

Řepka tak hodnotí nejen fotbal, ale také naznačil, jak to má se svými vztahy. Kniha Kapitán patří zřejmě k tomu nejlepšímu, co Řepka napsal. Pokud máte sparťanské srdce, pořiďte si ji do poličky.

Související články

Další články