Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Jako smečka divokých zvířat! Šestice mladíků brutálně ubodala k smrti čtrnáctiletého chlapce

Jako smečka divokých zvířat! Šestice mladíků brutálně ubodala k smrti čtrnáctiletého chlapce
Zdroj: profimedia
Brutální vražda

Brutálního činu se dopustila skupinka šesti mladíků, kteří v anglickém městě Birmingham ubodali čtrnáctiletého chlapce k smrti. Nejmladšímu násilníkovi bylo teprve třináct let a nejstaršímu šestatřicet let. Svědci podle webu Daily Mail uvedli, že byli jako smečka divokých zvířat.

Čtrnáctiletý chlapec byl nalezený mrtvý u McDonaldu v anglickém městě Birmingham. Podle britského plátku Daily Mail měla oběť, která byla pojmenovaná jako Deajohn Reid, hrát s přáteli fotbal. V tu chvíli na něj měla naběhnout šestice mužů a obklíčit ho. „Byli jako smečka divokých zvířat, jak se kolem něj nashromáždili,” popsala situaci svědkyně, která si nepřála být jmenována.

Nejmladšímu útočníkovi bylo teprve 13

Policie ihned rozjela po mužích pátrání a zanedlouho zatkla šest mužů. Nejmladšímu bylo teprve 13 let, dalším poté 14, 33, 35, 36 a 38 let. Zatím je ale důvod, proč na chlapce muži zaútočili, neznámý. Muži jsou nyní stále ve vazbě a bude je čekat soud. „Stále mluvíme se svědky a potřebujeme vyslechnout každého, kdo něco slyšel nebo viděl, i když si myslí, že už to možná víme, nebo si myslí, že to není důležité,” uvedl vrchní detektiv Stu Mobberley.

Matka ubodaného chlapce byla naprosto zdevastovaná, když se o činu dozvěděla. „Měla pocit, jako kdyby to byl konec jejího světa. Byla velmi zoufalá,” uvedl jeden z přítomných.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy